Reference

IQS_Banner_reference_600x300_Up (1)

 

Smart Covid tým pravidelně testuje ve velkých podnicích i firmách střední velikosti. 

Tím, že je výsledek přítomnosti viru u antigenních testů znám rychle, zaměstnanec ví, zda může ten den do práce či ne. V případě pozitivního nálezu může zaměstnavatel zareagovat včas a nenechat vir na pracovišti nekontrolovaně šířit. Není nutné tak zavírat celý provoz, ale například jen jeho část či směnu.

Testování je potřeba provádět pravidelně, například každých 7 dní (pondělí), dokud se výskyt viru neminimalizuje. Tato forma testování slouží i jako prevence. Doplňkovou strategií je protestování zaměstnanců protilátkovými testy. V případě, že osoba má protilátky je 2-3 měsíce neinfekční.

Postup při testování na pracovištích:

Pro testování si vyhraďte samostatnou větranou místnost se stolem a nádobou na nebezpečný odpad. Testování provádí zdravotník v ochranném oděvu s respirátorem FFP2.

 Tímto způsobem je možné udržovat v chodu firmu, výrazně nepotlačovat kontakty mezi kolegy a přitom je mít maximálně bezpečné.

Rychlotesty jsou v praxi jediný možný nástroj, jak se vrátit k běžnému fungování.

Náklady na testování lze uplatnit v plné výši jako položku snižující zdanitelné příjmy, v případě, že testování přímo souvisí s výkonem zaměstnání a zajištěním ekonomických aktivit zaměstnavatele.

Smart Covid test poskytuje darem rychlotesty do dětských domovů Klokánek.

fod_logo_200rychlotesty klokanek

Postup při testování na pracovištích:

Pro testování si vyhraďte samostatnou větranou místnost se stolem a nádobou na nebezpečný odpad. Testování provádí zdravotník v ochranném oděvu s respirátorem FFP2.

  

Více o testování zde

 

Smart Covid jsou testy s nejvyšší přesností 98%, které se vyrábí v Singapuru.
Klinické studie jsou provedené na širokém vzorku testovaných osob. Produkt je certifikován pro EU
Pro poptávky nad 10 000 kusů
Kontaktujte náš zákaznický servis na telefonu +420 221 228 070 nebo na emailu info@smartcovid.cz.
Kdy a jaký test použít?
Více informací o testování

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení