Vážení zákazníci, objednávky kurýrem DPD obdržené do 10:00 hodin jsou expedovány ten samý den. Děkujeme

Reference

IQS_Banner_reference_600x300_Up (1)

 

Smart Covid tým pravidelně testuje ve velkých podnicích i firmách střední velikosti. 

Tím, že je výsledek přítomnosti viru u antigenních testů znám rychle, zaměstnanec ví, zda může ten den do práce či ne. V případě pozitivního nálezu může zaměstnavatel zareagovat včas a nenechat vir na pracovišti nekontrolovaně šířit. Není nutné tak zavírat celý provoz, ale například jen jeho část či směnu.

Testování je potřeba provádět pravidelně, například každých 7 dní (pondělí), dokud se výskyt viru neminimalizuje. Tato forma testování slouží i jako prevence. Doplňkovou strategií je protestování zaměstnanců protilátkovými testy. V případě, že osoba má protilátky je 2-3 měsíce neinfekční.

Tímto způsobem je možné udržovat v chodu firmu, výrazně nepotlačovat kontakty mezi kolegy a přitom je mít maximálně bezpečné.

Rychlotesty jsou v praxi jediný možný nástroj, jak se vrátit k běžnému fungování.

Náklady na testování lze uplatnit v plné výši jako položku snižující zdanitelné příjmy, v případě, že testování přímo souvisí s výkonem zaměstnání a zajištěním ekonomických aktivit zaměstnavatele.

 

Smart Covid test je oficiálním testem státu Singapur a je do značné míry zodpovědný za snížené riziko infekce na letišti Changi Singapore.

Každý cestující je povinen před letem podstoupit toto rychlé a jednoduché testování, a pokud je test pozitivní, cestujícímu není dovoleno nastoupit do letadla.

 Smart Covid test poskytuje darem rychlotesty do dětských domovů Klokánek.

fod_logo_200rychlotesty klokanek

Postup při testování na pracovištích:

Pro testování si vyhraďte samostatnou větranou místnost se stolem a nádobou na nebezpečný odpad. Testování provádí zdravotník v ochranném oděvu s respirátorem FFP2.

Testování antigenním rychlotestem:

antigen postup na pracovistich 12 20_1

 Testování protilátkovým rychlotestem:

protilátky pracoviště 2

Více o testování zde