O nás

Singapurský test na trh přináší česká společnost IQS Group - světový lídr v nanostrukturách. 

IQS Group se 9 let věnuje aplikacím špičkových technologií v mikro a nanosvětě, včetně oblasti biotechnologií. A tento směr, i v reakci na koronavirovou situaci, vyčlenila do nové divize IQS Pharma, v rámci které hledá různá řešení, zejména v oblasti testování.

Díky celosvětovému působení IQS Group se povedlo navázat spolupráci se špičkovou biotechnologickou společností v Singapuru, země, která koronavirovou situaci zvládá nejlépe na světě i díky masivnímu testování velmi kvalitními testy této biotechnologické společnosti. Jedná se rychlotesty na přítomnost protilátek vůči SARS-CoV-2 a antigenní testy s nejvyšší přesností, velmi šetrnou aplikací a výsledky v řádu minut. Testy jsme ověřili a certifikovali i v ČR a stali se výhradními dovozci.

Naše společnost začala v první fázi testovat své vlastní pracovníky na pravidelné bázi a povedlo se nám tak udržet společnost v chodu po celou dobu této krize. Se stejným úspěchem jsme pomocí testů pomáhali i našim partnerům, kteří dokázali najít ve svých týmech pracovníky s virem a odeslat je na léčení. Předešli tak možnému rozšíření, které mohlo vést k vážným zdravotním důsledkům, ale i k uzavření celých výrobních provozů.

Testy jsme začali nabízet i dalším subjektům a v únoru získali od Ministesrtva zdravotnictví ČR výjimku pro samotestování ve školách, firmách i pro širokou veřejnost. Díky tomu nyní můžeme distribuovat tato špičková řešení po celé zemi a pomoci tak ve zpomalení či zastavení šíření viru.

Skupina IQS se také zabývá ve vlastních výzkumných laboratořích vývojem koncentrátoru virových částic, který má za cíl umožnit přípravu nového druhu testu pro velmi rychlou detekci přítomnosti viru. 

www.iqstructures.com 

 iqs smart covid OP

 

iqs_smart covid vyroba

Smart Covid jsou testy s nejvyšší přesností 98%, které se vyrábí v Singapuru.
Klinické studie jsou provedené na širokém vzorku testovaných osob. Produkt je certifikován pro EU
Pro poptávky nad 10 000 kusů
Kontaktujte náš zákaznický servis na telefonu +420 221 228 070 nebo na emailu info@smartcovid.cz.
Kdy a jaký test použít?
Více informací o testování